ZEA.cz Benátská noc 2008
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Benátská noc 2008

Benátská noc se může pyšnit dlouholetou historií kvalitních hudebních počinů a pořadatelé chtějí i 16. ročník festivalu udělat nezapomenutelným pro všechny vyznavače big beatu a rocku. Maximální pozornost proto věnují ulepšení služeb pro návštěvníky. Letos proto bude areál rozšířen do celého údolí Malá Skála, bude vybudována tribuna k sezení, a dokonce i dvoupatrová restaurace. Program nabídne mnoho zajímavého, třeba konfrontaci Aleše Brichty se svou bývalou kapelou Arakain. Jistě nezklamou osvědčení matadoři Mňága a Žďorp, Kryštof či MIG 21, stálice hudebního nebe Lenka Dusilová, nováček mezi populárními hvězdami Ewa Farna či písničkář a bavič Jiří Schmitzer. Mezi hlavní festivalové taháky, ale patří finská metalová kapely Lordi, jejíž image i show jen tak nezapomenete.

Pro návštěvníky, kteří přijedou vlastními dopravními prostředky, jsou zřízena centrální parkoviště za Malou Skálou směrem na Železný Brod. Doporučujeme tato parkoviště využít, budou pod dohledem Policie ČR. Vzdálenost parkovišť od hlavního areálu je cca 15 minut chůze. Dále je k dispozici parkování podél hlavní silnice 10/E65.

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek