ZEA.cz Benátská noc 2010
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Benátská noc 2010

Benátská noc 2010 se koná ve dnech 9.7.2010 - 1.8.2010 v areálu na Malé Skále.

Program

Těšit se můžeme na první koncertní vystoupení Garyho Moora u nás, jediné letošní festivalové vystoupení skupiny Kabát, přijede i Slade, Sirenia, Krokus, Fiction Plane, Anna K, Richard Müller, MIG 21, Meky Žbirka, Ewa Farna, Rytmus+Kontrafakt, Vypsaná Fixa, Toxique, Tomáš Klus, Midi Lidi, Charlie Straight, Eddie Stoilow, Kamil Střihavka, Dara Rollins, Nightwork, Fate Magazine a další. Začínáme už ve čtvrtek 29.července v 17:00 „zahřívacím“ koncertním maratonem, ve kterém vystoupí třeba Kamil Střihavka, No Name a další.

Program doplní sobotní dopolední neckiáda či vyloženě dámský fotbalový zápas. Kopaná v netradičním pojetí rockerek 1. RFC Spark začne ve 13:00 a těšit se můžete na hráčky Sparty a Slavie, dále na zpěvačky, missky a samozřejmě vybrané fanynky festivalu (jak se stát součástí týmu a více informací na www.benatskanoc.cz).

Maloskalský express

Pro všechny z Prahy a okolí stále existuje možnost využít vlakové dopravy Maloskalským expressem. Bude to historická patrová čtyřdílná souprava s dvěma zvláštními speciály tažená dieselelektrickou lokomotivou řady 753, známou pod přezdívkou Brejlovec. Brejlovec odveze všechny na oblíbený festival Benátská noc a zpět a během jízdy nabídne doprovodné akce, pro držitele VIP jízdenek bohaté občerstvení a další překvapení. Maloskalský express vyjede z nádraží Praha Libeň a zastaví až na Malé Skále. Odjezd z Prahy Libně ve čtvrtek 29.7. a v pátek 30.7. v 16:35, z Malé Skály pak vyráží zpět v neděli 1.8. v 10:00 a ve 23:00.

Časový harmonogram

Časový harmonogram naleznete na oficiálních stránkách festivalu - www.benatskanoc.cza

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek