ZEA.cz Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Národní výstava hospodářských zvířat a zemědělské techniky

Více než 700 hospodářských zvířat na Národní výstavě v Brně

Národní výstava hospodářských zvířat v Brně bude letošní největší tuzemskou přehlídkou živočišné produkce. Kromě chovatelských technologií, krmiv, veterinární a reprodukční techniky bude přivezeno do areálu brněnského výstaviště na 700 zvířat, které se zde předvedou v termínu 27. - 30. června. Na přípravě akce se podílí sedm chovatelských svazů a dalších deset odborných institucí, mezi nimi Agrární komora ČR a Zemědělský svaz ČR. Záštitu a podporu výstavě udělilo Ministerstvo zemědělství ČR

Národní výstava v Brně skýtá jedinečnou podívanou nejen pro chovatele, farmáře, ale pro všechny, kdo mají rádi zvířata a český venkov, proto si nenechejte ujít návštěvu brněnského výstaviště od 27. do 30. června.

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek