ZEA.cz Náš chov 2013
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Náš chov 2013

18. ročník národní výstavy hospodářských zvířat a drobných zvířat, potřeb pro chovatele, krmení, technologií pro chov a veterinárních pomůcek.

Výstava Náš chov za dobu své existence přitáhla zájem jak odborníků, kteří získávají přehled o novinkách v oboru, tak i laické veřejnosti pro níž je to vítaná příležitost blízkého kontaktu s živými zvířaty.

Odbornou garanci nad hospodářskými zvířaty převzal Svaz chovatelů ovcí a koz v ČR a Český svaz chovatelů. Výstava NÁŠ CHOV 2013 se bude soustředit především na přehlídku národních plemen ovcí a koz. Spolupráce Výstaviště Lysá nad Labem a Českého svazu chovatelů ovcí a koz dlouhodobě zajišťuje vynikající expozici a řadí se na čelné místo mezi chovatelsky zaměřené výstavy.

více info

Komentáře

Rizky byly
napsal 5.2.2016 14:32 uživatel Kuchar [neregistrovaný]
A byly moc dobry! Diky.
Zásadní dotaz
napsal 28.1.2016 16:09 uživatel kublay [neregistrovaný]
Bude řízek?

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek