ZEA.cz Země živitelka 2013
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Země živitelka 2013

Letošní jubilejní 40. ročník mezinárodního agrosalonu Země živitelka se uskuteční na českobudějovickém výstavišti ve dnech 29. srpna – 3. září 2013. Výstava je pořádána ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství, Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, Agrární komorou ČR, Potravinářskou komorou ČR a Zemědělským svazem ČR. Nemalý prostor pro propagaci svých aktivit včetně podpory kvalitních českých potravin zaujme na výstavě i Státní zemědělský a intervenční fond. Slavnostní zahájení výstavy proběhne, za účasti nejvyšších představitelů státu, ve čtvrtek 29. 8. od 10:00 hodin v Pivovarské zahradě.

Země živitelka je jedinou výstavou v republice, která zahrnuje celý zemědělskopotravinářský sektor. Jednou z oblastí výstavy je zemědělská technika a služby pro zemědělství s prezentací různých typů traktorů, strojů, zařízení a novinek pro zemědělství, řemeslnických potřeb a ochranných a pracovních pomůcek. Následuje rostlinná a živočišná výroba s prezentacemi plemenných koní, krav a beranů na předvadišti, součástí je také možnost zakoupení krmiv, potřeb a zařízení pro chov. Ukázky budou probíhat na předvadišti po celou dobu výstavy!

Akce se koná ve dnech 29. 8. - 3. 9. 2013 v areálu výstaviště České Budějovice (mapa)

Otevírací doba:
čtvrtek - pondělí 9,00 - 18,00 hod.
úterý 9,00 - 17,00 hod.

Další informace

Další informace na stránkách výstavy Země živitelka.

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek