ZEA.cz Zaměstnanec Ing. Ivan Tomaier
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Ing. Ivan Tomaier

Ing. Ivan TomaierTelefon: 603 771 838
Pozice: Regionalni zastupce
Email: tomaier@zea.cz

Specializace

Zastupuji firmu ZEA Sedmihorky ve východních Čechách od Polabí až po Krkonoše a Orlické hory. V tomto regionu zůstal zachován chov skotu se zaměřením na intenzívní produkci mléka. Pro Vaši úspěšnost v mléce Vám mohu nabídnout poradenství a pomoc v rámci ZEA systému při výrobě kvalitních objemných krmiv a to návrhem a doporučeních vhodného postupu nejenom při pěstování, ale při následném silážování a senážování. Součástí ZEA systému je nabídka vhodných hybridů kukuřice firmy KWS, probiotik řady LALSIL a přípravku ZEACID. Velice zajímavými tržními komoditami se staly kukuřičné zrno a řepka. V mém regionu se pěstování kukuřice na suché zrno rozšířilo i do oblasti méně teplých, ale jistějších na srážky. Z naší pestré nabídky velice plastických zrnových hybridů KWS Vám pomohu při zpracování pěstební technologie pro konkrétní podmínky Vaší firmy. Mohu Vám nabídnout pomoc při řešení problematiky zajistit kvalitní krmivo pro bioplynovou stanici na zaměřením na speciálně šlechtěné hybridy KWS pro tyto účely včetně návrhu kvalitní konzervace siláží pro nejvyšší produkci metanu. A řepka. Tato komodita se stala velice zajímavým tržním produktem, pro který již některé podniky v rámci osevu nemají plochu. Pro zvýšení a udržení rentability využijte nabídky kvalitních odrůd KWS, které se v krátké době staly mezi mnohými našimi partnery vyhledávanými a pěstovanými odrůdami.

Poslední články od tohoto autora


Factor KWS – prvním rokem na provozních plochách

12.4.2016
Factor KWS odolný hybrid řepky ozimé (tom) Factor KWS je vysoce odolný a výnosný hybrid vhodný i do chladnějších oblastí. Jeho kvality prověřil nejen ÚKZÚZ ale i nejeden pěstitel.
MARCOPOLOS ve východních Čechách

9.6.2015
MARCOPOLOS ve východních Čechách (tom) MARCOPOLOS – hybrid řepky ozimé firmy KWS byl uveden na trh v roce 2013 a výrazněji se rozšířil v následujícím roce 2014. MARCOPOLOS je vhodný nejen do pěstitelsky příznivých podmínek, ale zejména do podmínek pro řepku tvrdších a chladnějších.Kukuřice chce vzduch

19.5.2014
Plečkování kukuřice (tom) Kukuřice je plodina velice náročná na teplo. V našich podmínkách je kukuřici spíše chladno než teplo. Ohřev půdy je závislý na poměru vzduchu a vody v půdě, to je velice rozdílné u těžké půdy a lehčí půdy. Poměr vzduchu a vody v půdě je závislý v nemalé míře na způsobu hospodaření s danou půdou. Měli bychom pravidelně dodávat do půdy organickou složku, upravovat pH vápněním, kvalitně orat či hloubkově kypřit a podrývat zhutnělý profil půdy. Koulení kukuřice po zasetí je nešvar, který teplotní podmínky v půdě naopak zhoršuje. Na kukuřičných polích je dodnes vidět.
© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek