ZEA.cz Zaměstnanec Ing. Jan Kalousek
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Ing. Jan Kalousek

Ing. Jan KalousekTelefon: 606 603 747
Pozice: Regionální zástupce
Email: kalousek@zea.cz

Specializace

Jsem zástupcem firmy ZEA Sedmihorky v regionu západních Čech. Zabývám se především nabídkou osiv kukuřice a řepky firmy KWS a konzervačních přípravků Lalsil. K těmto produktům poskytuji veškerý servis včetně poradenské činnosti přímo u zákazníka. Řeším celkovou technologii pěstování plodin či sklizeň a konzervaci objemných krmiv. Mezi podniky s kterými úzce spolupracuji mohu uvést například Meclovskou zemědělskou a.s., Agročas Částkov s.r.o. nebo Kladrubskou a.s..

K mým mimopracovním koníčkům úzce spjatých s přírodou patří zahrádka, včelaření a rybaření. Dále rád cestuji a při té příležitosti i fotografuji. V neposlední řadě patří mezi mé zájmy i sport.

Poslední články od tohoto autora


Alvaro KWS

10.4.2016
alvaro kws řepka ozimá (kal) Novinka v sortimentu osiva řepky firmy KWS pro rok 2016 je nenáročný hybrid Alvaro KWS, který kombinuje vysoký výnos a špičkový zdravotní stav.
Letošní hvězda západočeských polí se jmenuje Figorinio

26.1.2015
(kal) Když jsem na podzim po sklizni silážních kukuřic posbíral všechny výsledky od farmářů a udělal si pro sebe vyhodnocení, vyšel mi jako nejúspěšnější v mém regionu hybrid Figorinio.
Polní dny DLG 2014 ve znamení několika rekordů

22.7.2014
Polní dny DLG 2014 (kal) Ve dnech 17.-19. června se konaly již podruhé DLG polní dny v německém Bernburg-Strenzfeldu. Letošní rok se nesl ve znamení několika rekordů. Letošní DLG polní dny se konaly v Bernburg-Strenzfeldu nacházejícím se ve spolkovém státě Sasko-Anhaltsko nedaleko Magdeburgu.


© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek