ZEA.cz Zaměstnanec Jana Ryšavá
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Jana Ryšavá

Jana RyšaváTelefon: 724 582 200
Pozice: Zootechnik chovu dojnic
Email: rysava@zea-land.cz

Specializace

Jsem technik živočišné výroby ZEA-LAND s.r.o. Sedmihorky pro chov holštýnského skotu se sídlem VKK Sýkořice. Hlavním zaměřením mé činnosti je reprodukce skotu a s ní související spolupráce se službou plemenářskou a veterinární.

Mám rovněž několikaleté zkušenosti s chovem a reprodukcí prasat.
Mé celkové zaměření na reprodukci hospodářských zvířat bylo odstartováno zkušenostmi plemenářského zootechnika pro kontrolu užitkovosti.

Ve svém volnu se věnuji kynologii, chalupaření a sportu.

Poslední články od tohoto autora


I krávy mají prázdniny

9.7.2012
I krávy mají prázdniny (rys) Po několik sezón jsme pečlivě sledovali březost a chování našich dojnic a došli jsme k závěru, že tento stav je zcela zcela odlišný v měsíci červenci oproti ostatním částem roku. Ač jsme se pokoušeli mít u krav alespoň dobrou míru březosti, v tomto letním měsíci byly veškeré pokusy marné. Jinak řečeno, vynaložená práce a investice nejsou adekvátní ve svém výsledku. Naše krávy mají prostě prázdniny.

Hormonálně řízená reprodukce skotu

4.6.2012
Hormonálně řízená reprodukce skotu (rys) Chtěla bych v krátkosti nastínit hlavní aspekty hormonálně řízené reprodukce krav v systémech OVSYNCH a PRESYNCH. Naše farma chová v současné době 265 krav holštýnského plemene. Jelikož se jedná o uzavřený obrat stáda, je tedy velmi důležité, aby březost krav byla na poměrně vysoké úrovni. Výsledky pod hranicí průměru, či na průměru se nám nejevily jako uspokojivé.
© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek