ZEA.cz Zaměstnanec Ing. Jiří Bumerl
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Ing. Jiří Bumerl

Ing. Jiří BumerlTelefon: 724 029 870
Pozice: Regionální zástupce
Email: bumerl@zea.cz

Specializace

Jsem regionálním zástupcem ZEA Sedmihorky pro část jižních Čech a středních Čech (viz.mapa). Vedle nabídky osiv kukuřice a řepky KWS v rámci poradenské činnosti připravuji návrh celé pěstební technologie pro zákazníka s umístněním jednotlivých hybridů kukuřice nebo odrůd řepky přímo na konkrétní stanoviště.

Dále se v rámci poradenství zabývám efektivním systémem výroby a konzervace objemných krmiv, kde mimo jiné jsou důležitými pomocníky konzervační přípravky - v našem případě přípravky řady Lalsil od firmy Lallemand. Mezi zákazníky, pro které je přínosem spolupráce se mnou jako zástupce ZEA Sedmohorky patří např. ZD Struhařov, ZD Veselka , JRW Zdice a další.

Pro některé zákazníky řešíme systém výroby kukuřice pro bioplyn, kde mohu zhodnotit své poznatky z bioplynových stanic z Německa a Rakouska.

Vzhledem k více než dvacetileté práci ve šlechtění pícnin a travním semenářství mohu posoudit stávající pícní porosty a navrhovat travní směsi pro konkrétní stanoviště a využití.

Mezi mé koníčky patří příroda blat, fotografie, pěstování rostlin a další.

Poslední články od tohoto autora


Dubnový stav porostů řepek na jihu Čech

6.5.2013
Dubnový stav porostů řepek na jihu Čech (bum) Počátek vegetace porostů řepek byl v letošním roce opožděn cca o 2-3 týdny oproti roku 2012. Stav porostů po zimě je většinou bez významnějších poškození v důsledku zimy a regenerace po dodání živin probíhá bez větších problémů.Prometheus přípravek bez omezení

25.2.2013
Prometheus přípravek bez omezení (bum) Prometheus je nový biologický přípravek registrovaný pro použití v řepce jako podpůrný přípravek na bázi bakterie Pseudomonas veronii.
Silážní kukuřice a ekonomika

20.11.2012
Silážní kukuřice a ekonomika (bum) Sezóna silážních kukuřice skončila a tak je možnost uvažovat o úspěchu či neúspěchu našeho konání. Vypěstování kvalitní silážní kukuřice není záležitost okrajová a také ne zcela levná. Cenu a kvalitu silážní kukuřice máme od samého počátku ve vlastních rukou a můžeme ji plně ovlivnit.


© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek