ZEA.cz Zaměstnanec Ing. Martina Lamačová
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Ing. Martina Lamačová

Ing. Martina LamačováTelefon: 481 389 607
Pozice: Ekonomka
Email: lamacova@zea.cz

Specializace

Ve společnosti ZEA Sedmihorky, spol. s r. o. pracuji teprve krátce. Hlavní náplní mé práce je především manažerské účetnictví, administrativní správa majetku a část vnitropodnikových dokladů vycházejících z logistiky.

V návaznosti na zpracovávání závěrkových a uzávěrkových operací se věnuji controlingu a následně pak reportingu finančních ukazatelů. Vzhledem k povinnosti auditování naší společnosti velmi úzce spolupracuji s auditorskou společností, jež nám dlouhodobě audit zabezpečuje. Výstupní informace a poznatky jsou pak aplikovány do finanční strategie řízení společnosti. Mezi mé kompetence patří také vypracovávání statistických výkazů a zajišťování kompletní archivace v naší podnikové spisovně.

V současné době představuje mé volnočasové aktivity další profesní vzdělávání. Ostatní volné chvíle trávím v kurzu znakového jazyka a studiem grafologie a psychologie. Ráda zavítám na leaserovou, ale i běžnou střelnici, kde začínám se sportovní střelbou. Kostru si protahuji při aerobiku a občasném plavání. Relaxuji nejraději v přírodě, flóra je mojí vášní, ale audiokniha má rovněž své kouzlo. S oblibou dokumentuji nejrůznější situace, zážitky, celé okolí a hlavně obyčejné malé velké věci. Ze zájmů preferuji kulturu v celé své šíři. Získávání nových poznatků nejen z oblasti, ve které pracuji, považuji za své poslání.

Moji abstraktní fatamorgánu představuje věčná touha po všepoznání.

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek