ZEA.cz Zaměstnanec Ing. Miroslav Štěpánek
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Ing. Miroslav Štěpánek

Ing. Miroslav ŠtěpánekTelefon: 606 682 167
Pozice: Specialista na výživu prasat a drůbeže
Email: stepanek@zea.cz

Specializace

V oboru výživy hospodářských zvířat a výroby krmiv pracuji již 17 let, z toho 7 let pro firmu ZEA Sedmihorky spol. s r.o.. Ve firmě pracuji na pozici specialista na výživu prasat, zástupce kvalifikované osoby na výrobu medikovaných krmiv a zástupce vedoucího výroby. Dále organizačně zajišťuji dovoz volně ložených surovin pro výrobu krmných směsí firemní autodopravou.

Ve volném čase se věnuji, mimo jiné, zahradě, cyklistice a rád si zahraji bowling.

Poslední články od tohoto autora


Světová globalizace a její možné následky pro náš potravinový koš v blízké budoucnosti.

10.9.2012
Světová globalizace a její možné následky pro náš potravinový koš v blízké budoucnosti. (ste) Od začátku letošního roku jsme opět masírováni sdělovacími prostředky o pokračujícím negativním vývoji ekonomiky evropské, ale i světové. Není nic nového, že v obdobích nejistoty v ekonomice, potažmo na finančních trzích, hledají obchodníci s „virtuálním zbožím“ alespoň nějakou jistotu ve svém snažení. Svůj zájem vesměs obracejí ke komoditám, které jsou alespoň reálným zbožím na rozdíl od akcií, dluhopisů a jiných finančních produktů. Pokud je obchodníkovo snažení kryto fyzickým zbožím, je to pro něho v nejisté situaci na světových trzích větší jistota než zmíněné finanční produkty, které mohou ztratit na své hodnotě během krátké chvíle.

Komoditní cenová houpačka, aneb čekají nás v blízké budoucnosti cenové výkyvy surovin nejen v zemědělství?

25.6.2012
Komoditní cenová houpačka, aneb čekají nás v blízké budoucnosti cenové výkyvy surovin nejen v zemědělství? (ste) Vrátíme-li se do léta minulého roku, vypadala situace na trhu s obilovinami pro tuzemské zpracovatele a krmiváře relativně dobře. Sklizeň v tomto roce byla velmi dobrá a nic nenapovídalo, že nás čeká „posilvestrovská kocovina“ z rychlého růstu jejich cen v 1. pololetí letošního roku. Ceny obilovin po sklizni mírně klesaly a v závěru roku začaly lehce růst. V té době se krmná pšenice, která je z hlediska výroby krmných směsí jasnou jedničkou, pohybovala na úrovni 4 000 Kč/t. Ostatní krmné obiloviny její cenu s různými odstupy kopírovaly.

Byl nedostatek vajec impulsem pro společnost, aby se zamyslela nad potravinovou soběstačností?

9.5.2012
Vejce (ste) Do konce roku 2011 nebyla varování, o klesající potravinové soběstačnosti z řad odborníků a zemědělské veřejnosti, prakticky brána v potaz. Vše se přece vyvíjelo, po našem vstupu do Evropské unie, ke spokojenosti většiny obyvatelstva. Ekonomika, podporovaná průmyslovou výrobou a rostoucím sektorem služeb, prožívala období růstu. V obchodní síti byl a je rozmanitý sortiment potravin v širokém cenovém a kvalitativním spektru.


© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek