ZEA.cz Zaměstnanec Ing. Petr Šreiber
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Ing. Petr Šreiber

Ing. Petr ŠreiberTelefon: 602 171 052
Pozice: Manažer osiv KWS, Ředitel Zea-Land a Zea-Probio
Email: sreiber@zea.cz

Specializace

U firmy ZEA Sedmihorky mám na starosti oblast kukuřice a řepky, kde mi pomáhá dalších 6 kolegů (viz. Mapa). Vedle nabídky osiv kukuřice a řepky KWS se specializuji na doporučení a návrh celé pěstební technologie pro konkrétního zákazníka a přímo na pole. Dále v rámci poradenství se zabývám efektivním systémem výroby a konzervace objemných krmiv, kde mimo jiné jsou důležitými pomocníky přípravky Lalsil. Mezi zákazníky, pro které je přínosem dlouholetá spolupráce se mnou, patří např. AGRO Chomutice a.s., ZOD Brniště, AGRO Hoštka a.s.a další.

Rovněž u některých zákazníků řešíme společně systém výroby kukuřice pro bioplyn, kde mohu zhodnotit své poznatky z několika odborných exkurzí z Německa.

Mám rovněž mnohaleté vlastní zkušenosti s pěstováním zvláště kukuřice, krmných obilnin, řepky a pícnin, neboť zastávam funkci ředitele v dceřinné firmě Zea-Land a Zea-Probio. Tato provázanost je velice dobrá, neboť si mohu řadu věcí „ozkoušet“ přímo v praxi.

Mezi mé koníčky kromě práce patří zahrádka a rekreační cyklistika.

Poslední články od tohoto autora


Pozvánka na Den Řepky 2017

17.5.2017
Den Řepky 2017 KWS (sre) Rok se s rokem sešel a je tu další Den Řepky - možnost podívat se na poloprovozní polní pokusy hybridů i liniových odrůd řepky ozimé KWS, zjistit něco o genetických přednostech odrůd, jejich zdravotních předpokladech pro vysoký výnos a naučit se něco o správné agrotechnice řepky.Staňte se členem našeho týmu!

9.3.2017
logo Zea Sedmihorky (sre) Zima končí, na polích se začínají prohánět traktory a my hledáme nového kolegu do našeho týmu na pozici Obchodního zástupce pro oblast východních a části středních Čech. Naši obchodní zástupci nabízí kvalitní osiva kukuřice, řepky a čiroku značky KWS a konzervační přípravky přední firmy na trhu Lallemand. Nejsme pouze prodejci, jde nám o dlouhodobý vztah se zákazníkem a proto našim zákazníkům poskytujeme i odborný poradenský servis v agrotechnice přímo v terénu.

Příznivá ekonomika výroby kukuřice

9.3.2017
Správný výběr hybridu je základ úspěchu. (sre) V posledních deseti letech je v ČR neustále přehodnocováno pěstování kukuřice z pohledu vodní eroze. Postupně dochází a od roku 2018 bude ještě výrazněji docházet ke zpřísnění výběru pozemku pro její pěstování, kdy se dá očekávat, že kolem 25 % orné půdy v ČR bude prakticky vyřazeno z intenzivního pěstování kukuřice a na 50 % bude nutné použít některou z půdoochranných technologií.
© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek