ZEA.cz Zaměstnanec Radek Zelený
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Radek Zelený

Radek ZelenýTelefon: 603 747 979
Pozice: Vedoucí technického úseku
Email: radek.zeleny@zea.cz

Specializace

Rád bych se představil. Mám ve firmě ZEA Sedmihorky na starosti technologii na výrobně krmných směsí, také na sile a zajišťuji jejich správný chod. Do mé náplně práce patří shánění a nákup veškerých náhradních dílů. Starám se také o vcelku početný autopark, který tvoří jak nové nákladní vozy, tak i těch pár starších, které potřebují o něco více péče. Pro tyto, někdy náročné, úkoly mám k dispozici tým několika spolupracovníků, se kterými se snažíme řešit různá úskalí, které nám tento obor přináší.

Mezi mé zájmy patří práce na počítači, tuning osobních aut a vše, co se týká zkrášlení čtyřnohých motorových miláčků.

Poslední články od tohoto autora


Škodlivé postemergenty ničí kukuřici.

11.6.2012
Škodlivé postemergenty ničí kukuřici (zer) Základem pěstování kukuřice by mělo být používání preemergentních herbicidů. V případě, že musíme zvolit postemergentní herbicid, musíme volit přípravky, které jsou co nejvíce šetrné ke kukuřici- např. Adengo, Milagro, Stelar aj..


© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek