ZEA.cz Zaměstnanec Ing. Stanislav Padrůněk
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Ing. Stanislav Padrůněk

Ing. Stanislav PadrůněkTelefon: 602 309 787
Pozice: Majitel a jednatel firmy
Email: padrunek@zea.cz

Specializace

Zea Sedmihorky vznikla na sklonku roku 1991 a od této chvíle se zabývám činností, kterou lze pojmenovat těmito slovy – řízením, hledáním nových cest a řešením vzniklých problémů. Z činnosti společnosti vyplývá, že úzce souvisí s výrobou krmných směsí a pěstováním kukuřice. V roce 2004 vznikla dceřinná firma Zea-land, která předchozí činnost doplnila o výkonné praktické zemědělství. I přesto, že péče o obě firmy zabírá spoustu času, mám celou řadu lásek, mezi něž patří hudba /rock a jazz/, toulání se po dalekých krajinách, krásné a moudré knihy. Na druhé straně, bytostně nesnáším faleš a nabubřelost, s kterými nikdo u mě nepochodí. Jsem toho názoru, že vždycky se dá najít řešení.

Poslední články od tohoto autora


Oslava 25 let Zea Sedmihorky

21.12.2016
Logo Zea Sedmihorky (pad) V úterý 6. 12. 2016 proběhla oslava 25 let úspěšného fungování firmy Zea Sedmihorky, kterou 26. 11. 1991 založili Stanislav a Milena Padrůňkovi. Oslava proběhla v prostorách Kulturního Centra Střelnice v Turnově s účastí více než 250 hostů z řad zaměstnanců, obchodních partnerů, spolupracovníků, významných klientů, podporovatelů a přátel firmy. Program se skládal ze tří částí, historie firmy, koncertu rockové legendy Michala Prokopa & Framus 5 a představení nové cestovatelské knihy manželů Padrůňkových.

KOZLOVINY: Protikladná stanoviska k biopotravinám aneb kde je pravda ?

16.7.2012
Ing. Vlastimil Kozel - nestor českého zemědělství (pad) Časopis Zemědělec v svém květnovém čísle přináší krátký článeček, ze kterého cituji jeho část: Život ve stylu Bio je název nově otevřené výstavy na Valtické pobočce Národního zemědělského muzea. Zaměřuje se na ekologické zemědělství, které se zříká používání jakýchkoliv umělých hnojiv, pesticidů a jiných nepřirozených zásahů. Nejde však o pouhý návrat k tradičnímu zemědělství. Ekologičtí zemědělci kombinují co nejšetrněji nové poznatky s tisíciletými zkušenostmi našich předků. Usilují o přátelský vztah mezi člověkem a přírodou a jejich hlavní prioritou je zdravá a úrodná půda. Další řádky tohoto článku jsou již méně podstatné a celá stať končí větou, že jen takýto přístup nám může dát zdravé a kvalitní potraviny. Výstava trvá do 31.srpna.
© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek