ZEA.cz Zaměstnanec Ing. Stanislav Zelený
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Ing. Stanislav Zelený

Ing. Stanislav ZelenýTelefon: 724 029 871
Pozice: Regionální zástupce
Email: zeleny@zea.cz

Specializace

Jsem oblastním zástupcem firmy ZEA Sedmihorky pro část Jižních a Západních Čech. Náplní mé práce není jen prodej osiva kukuřice, řepky a inokulantů, ale i poradenská činnost. S našimi klienty probíráme a řešíme celé pěstební technologie vhodné pro jejich klimatické a půdní podmínky. Základním úspěchem chovu hospodářských zvířat jsou kvalitní krmiva. Při výrobě objemných krmiv jsme nápomocni uceleným Zea systémem, jehož základními pilíři jsou kvalitní osiva KWS a inokulanty LALSIL. Zemědělství je velmi rozsáhlý a neustále se vyvíjející obor, a proto je pro mne důležité se stále vzdělávat, abych byl co nejvíce odborně přínosný pro své zákazníky.

O zemědělství se zajímám od útlého dětství, jelikož pocházím ze zemědělské rodiny. Zemědělství patří společně s jízdou na kole a lyžováním k mým velkým koníčkům

Poslední články od tohoto autora


Konference Kukuřice v praxi 2014

3.2.2014
(zel) Osivářská firma KWS osiva s.r.o. tradičně v lednu pořádá konference. Jinak tomu nebylo ani letos, kdy se uskutečnil již 13. ročník mezi pěstiteli hodně navštěvovaných konferencí. Kromě představení portfolia hybridů kukuřice KWS byli účastníci seznámeni s několika odbornými přednáškami. Přednášky, jak už samotný název konference udává, jsou orientované do praxe.

Senážujeme při sušině od 25 %

3.6.2013
Senážujeme při sušině od 25 % (zel) Je čas senážování a počasí nám zatím nepřineslo slunné dny, které by pomohly dosáhnout sušiny sklízené hmoty pro využití biologických konzervantů. Vzhledem ke stárnutí porostů nám nezbývá čas čekat na bezdeštivé počasí a řešením je použít chemický konzervant. Za tohoto stavu je pro konzervaci těžce silážovatelných bílkovinných pícnin nejvhodnější využít SOFT – ACID, který nám umožní silážovat pici již od 25% sušiny.

Zpracování půdy pro setí kukuřice

8.4.2013
Zpracování půdy pro setí kukuřice (zel) Předseťové zpracování půdy se musí provéct precizně, rozhoduje o kvalitě založení a rychlosti vývoje porostu. Je potřeba se držet pravidla, že ornice by měla být zpracována o 2-3 cm hlouběji, než se bude provádět setí kukuřice. Jde o to, aby osivo bylo při setí uloženo tzv. k vodě, půda se dostatečně prohřála, ale zároveň nedocházelo ke zbytečné ztrátě půdní vláhy.
© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek