ZEA.cz Zaměstnanec Tom Eminger
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Tom Eminger

Tom EmingerTelefon: 603 244 206
Pozice: Programátor
Email: tom.eminger@zea.cz

Specializace

ZEA a výpočetní technika, to je moje starost i radost. Od nákupu prvého PC a napsání prvého programu pod MS DOS v relační databazi PC FAND již nějaká ta voda uplynula a mnohé se změnilo. V současné době jsou softwarové potřeby firmy realizovány v objektově orientovaném vývojovém prostředí Borland Delphi Studio 2005 na databázové platformě MySQL.

Vývoj software je činnost veskrze pestrá, tvůrčí, pracná a v žádném případě nudná. Odměnou pak je uživatelova spokojenost, že program dle zadání pracuje. V tomto oboru je vývoj velmi rychlý a tak musí být i koníčkem.

Je příjemné se odreagovat s přáteli jízdou na kole po Českém ráji, zahrát si tenis, vykoupat se v teplém moři a v zimě si zalyžovat.

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek