ZEA.cz Zaměstnanec Ing. Zdeněk Chudomel
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Ing. Zdeněk Chudomel

Ing. Zdeněk ChudomelTelefon: 724 922 692
Pozice: Regionalní zástupce
Email: chudomel@zea.cz

Specializace

Dobrý den, jsem regionální zástupce ZEA Sedmihorky pro část středních a východních Čech (viz.mapa).Hlavní náplní mé práce je prodej kukuřice a řepky firmy KWS, samozřejmostí je doporučení a návrh celé pěstební technologie pro konkrétního zákazníka a přímo na daný pozemek. Dále se v rámci poradenství zaměřuji na efektivní systém výroby a konzervace objemných krmiv pomocí přípravků Lalsil. Mám rovněž několikaleté zkušenosti s technologii pěstování obilnin včetně odrůdových odlišností a rajonizací v ČR.

Mezi mé zájmy patří pozitivní vztah k přírodě, rybaření a fotografování. Určitě nemohu opomenout aktivní přístup ke sportu zvláště k volejbalu, tenisu a cyklistice.

Poslední články od tohoto autora


Marcopolos potvrzuje příslušnost mezi elitou!

8.6.2015
Marcopolos potvrzuje příslušnost mezi elitou! (chu) Provozní výsledky z roku 2014 jasně potvrzují příslušnost hybridu Marcopolos mezi elitou nejvýnosnějších materiálů pěstovaných na území ČR viz. tabulky.
Marcopolos – vládce nejen Českých polí

7.7.2014
Marcopolos – vládce nejen Českých polí (chu) Marcopolos je středně raný až polopozdní velmi plastický hybrid vhodný do všech oblastí pěstování. Dle provozních i poloprovozních výsledků podává v chladné i v teplé oblasti výborné výkony a v roce 2012 ukázal exceletní odolnost proti vyzimování.KWS 9361 výnosově nadprůměrná zrnovka i do POLABÍ!!!

16.12.2013
KWS 9361 výnosově nadprůměrná zrnovka i do POLABÍ!!! (chu) Úvodem tohoto článku, si musíme přiznat, co Vy pěstitelé zrnové kukuřice požadujete od kvalitního hybridu a tudíž proč se KWS 9361 stává jedním z nejpěstovanější zrnových hybridů v České republice.
© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek