ZEA.cz Ing. Vlastimil Kozel – 88. narozeniny
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Ing. Vlastimil Kozel – 88. narozeniny

25.3.2010
Ing. Vlastimil Kozel (ruz) Dnes 25. března 2010 slaví své významné životní jubileum, 88. narozeniny, ing. Vlastimil Kozel. Celou svou životní dráhu spojuje se zemědělstvím, jeho rozvojem a hledáním nových možností. Vedle svého působení na Ministerstvu zemědělství připomeňme i jeho pověstnou a fenomenální práci v zemědělském družstvu v Jílovém, či vedení Institutu chovu skotu Agrokombinátu Slušovice.

Tato energická osobnost také stála, spolu s Lumírem Dřevjaným, u zrodu rozvoje chovu holštýnských dojnic v Čechách. Vlasta Kozel je znám jako nesmiřitelný odpůrce mléčných kvót, propagátor bezkonkurenční konkurenceschopnosti a amerikanizace výroby mléka a uplatnění kukuřice ve výživě dojnic.

V současné době nabité sály dychtivých posluchačů zaměnil za články a polemiky se zemědělskou tematikou v českých médiích, ve snaze informovat širší veřejnost o stavu našeho zemědělství. Na webu ZEA Sedmihorky se s vámi o své originální myšlenky a názory podělí v sekci Kozloviny.

Vlastíku,
srdečně blahopřejeme!
A pevné zdraví do dalších let!
ZEA Sedmihorky

Komentáře

Gratulace
napsal 30.3.2010 14:03 uživatel Ing.Jiří Malypetr [neregistrovaný]
Pan Ing.Kozel patří k těm výjimečným typům lidí, kteří hluboké znalosti oboru umí přenést nenásilnou formou mezi širokou veřejnost a přitom ji přesvědčit, že chov dojného skotu má v každé době nejen svůj stupeň vývoje, ale i své velké vize. Díky mu za to.
Přeji pevné zdraví a elán do dalších let.
Ing.Jiří Malypetr
Gratulace
napsal 29.3.2010 07:30 uživatel Jiří Potěšil [neregistrovaný]
Přeji mnoho zdraví, štěstí a životního elánu do dalších let.
Ing. Jiří Potěšil
ZEAS,a.s. Pod Kunětickou horou
Staré Hradiště

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek