ZEA.cz Ambrosini = správná volba pro pěstování silážní kukuřice
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Ambrosini = správná volba pro pěstování silážní kukuřice

11.12.2012
Ambrosini = správná volba pro pěstování silážní kukuřice (poz) Tak nám už zase letošní sezóna (2012) skončila, bílá peřina přikryla všechny pole a každý agronom začíná přemýšlet jak zajistit co nejlepší výsledky v sezóně příští. U nás v Zea – Landu s.r.o. se držíme osvědčené kvality hybridů KWS, u silážní kukuřice je to především hybrid Ambrosini, mořený insekticidním mořidlem Poncho 600 FS. Tato kombinace hybridu a mořidla zajistí vysoký výnos, kvalitu silážní hmoty, ochranu před škůdci jako je bázlivec kukuřičný, drátovci a bzunka ječná.

Když se ohlédneme za letošní sklizní silážní kukuřice a průměrným výnosem hmoty v naší firmě Zea – Land zjistíme, že u hybridu Ambrosini v letošní sezoně 50 t / ha zelené hmoty při vlhkosti 32 % což je 15,6 t sušiny z ha a v minulém roce se pohyboval kolem 16,5 t sušiny z ha. Plán na příští sezónu je docílit výnosu 18 t sušiny z ha, myslím si, že s výkonnými hybridy KWS je to určitě dosažitelné. Samozřejmě bude zaležet i na hnojení, ochraně a na klimatických podmínkách.

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek