ZEA.cz Škodlivé postemergenty ničí kukuřici.
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Škodlivé postemergenty ničí kukuřici.

11.6.2012
Škodlivé postemergenty ničí kukuřici (zer) Základem pěstování kukuřice by mělo být používání preemergentních herbicidů. V případě, že musíme zvolit postemergentní herbicid, musíme volit přípravky, které jsou co nejvíce šetrné ke kukuřici- např. Adengo, Milagro, Stelar aj..


Praxe nám v mnoha případech ukázala, že mezi málo šetrné účinné látky patří 2,4-D, dicamba, rimsulfuron a zvláště v různorodých kombinacích. Škodlivost postemergentů lze ještě zvýšit aplikací v přerostlém, stresovaném porostu a za nepříznivých teplotních podmínek. Každý stres kukuřice nám přináší snížení výnosu a kvalitu produkce. V praxi se běžně setkáváme se snížením výnosu vlivem nesprávné aplikace herbicidů u kukuřice o 20-40%

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek