ZEA.cz Výsledky kukuřice na siláž z jižních Čech
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Výsledky kukuřice na siláž z jižních Čech

13.11.2012
Výsledky kukuřice na siláž z jižních Čech (zel) Kukuřice na siláž je již dávno sklizená. Je tedy potřeba se ohlédnout za pěstitelskými výnosy v našem regionu před volbou osiva na příští rok. Je dobře známo, že odrůda nám ovlivňuje výnos z 25 %. Proto pro dosažení maximálního výnosu je potřeba kromě intenzivní agrotechniky zvolit správný hybrid do konkrétních podmínek.


Firma KWS je známa šlechtěním chladuvzdorných hybridů kukuřice pro střed Evropy, tedy i pro podnímky ČR. Hybridy od firmy KWS jsou jedničkou na trhu, pěstují se na 28 % z celkové výměry kukuřice v ČR. Toto vysoké číslo je pro Vás zárukou, že firma ZEA Sedmihorky Vám poskytuje prověřené materiály, které Vám dají vysoký a stabilní výnos vysoce kvalitní stravitelné siláže s obsahem škrobu 33 % a více.

To, že kukuřice KWS jsou nejlepší volbou pro vaše pole lze doložit výnosy z řad českých pěstitelů a výsledky výnosů z třicítky provozních pokusů.

podnik odrůda výnos t/ha výměra
Prima Agri PT a.s. Ronaldinio 55 36
Ambrosini 52 57
Podhora Černíkova a.s. KWS 5133 ECO 60 67
Ronaldinio 50 73
Obchodní družstvo Soběšice Cassilas 60 50
Beatus 59 49
Ricardinio 55 32
Dub Václav, Veřechov Ronaldinio 57 29

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek