ZEA.cz Oslava 25 let Zea Sedmihorky
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Oslava 25 let Zea Sedmihorky

21.12.2016
Logo Zea Sedmihorky (pad) V úterý 6. 12. 2016 proběhla oslava 25 let úspěšného fungování firmy Zea Sedmihorky, kterou 26. 11. 1991 založili Stanislav a Milena Padrůňkovi. Oslava proběhla v prostorách Kulturního Centra Střelnice v Turnově s účastí více než 250 hostů z řad zaměstnanců, obchodních partnerů, spolupracovníků, významných klientů, podporovatelů a přátel firmy. Program se skládal ze tří částí, historie firmy, koncertu rockové legendy Michala Prokopa & Framus 5 a představení nové cestovatelské knihy manželů Padrůňkových.

V úvodu oslav představil pan Padrůněk pestrou historii společnosti v prezentaci, během které poděkoval, pro Zeu významným, osobnostem p. Kozlovi a p. Valentovi. Po krátké pauze následoval rockový nářez Michala Prokopa & Framus 5. V závěru se hosté mohli zasnít a přenést společně s Padrůňkovými do Ladakhu a Jižní Georgie, o kterých oba poutavě vyprávěli v doprovodu fotografií z cest. Na úplný závěr bylo pro hosty přichystáno malé překvapení. Každý z hostů obdržel knihu Cesty splněných snů a již legendární kalendář, Zea Sedmihorky 2017. V rámci navazující autogramiády si knihu hosté mohli nechat podepsat. Akce měla velmi přátelskou a pohodovou atmosféru, která jen podtrhla důstojnost oslav takto významného firemního jubilea. Níže si můžete prohlédnout foto-průřez večerem.


Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek