ZEA.cz Nový účes
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Nový účes

7.3.2008
(pad) Každý z nás čas od času navštíví holiče či kadeřníka, aby dal svému vzezření náležitou fazónu. Zpravidla se to povede a dotyčné osobě to vytvoří jakýsi pocit novosti či dokonce mladosti. Z podobného důvodu jsme přistoupili k omlazovací kúře našich webových stránek, které již delší dobu vykazovaly jakousi stařeckou strnulost.

Uvědomili jsme si, že pokud chceme, aby měly význam a byly užitečné, musíme jim vdechnout určitou dynamiku, to znamená že musí pravidelně v krátkých intervalech přinášet nové a zajímavé zprávy. Žijeme přece v době, která se vyznačuje nebývalým rozvojem informačních technologií a rychlost uplatňování nových informací či poznatků je i měřítkem úspěšnosti. Proto svým zákazníkům, případně i ostatním zájemcům, nabízíme systém rychlé komunikace v podobě krátkých, a výstižných sdělení. Budou to samozřejmě témata zabývající se problematikou pěstování kukuřice, výživy a krmení zvířat a produkce energie z alternativních obnovitelných zdrojů. Specialitou našich stránek bude i možnost ověřování teorie v praxi. K tomu slouží naše farma Zea-land, která zahrnuje jak rostlinnou výrobu tak i živočišnou. Na jejích stránkách budete pravidelně seznamováni se vším, co jsme si sami odzkoušeli a jakých výsledků jsme dosáhli – v žádném případě nepůjde o tabuli cti, ale o názornou a pravdivou dokumentaci. Z toho důvodu věnujeme významný prostor i možnosti diskuze, byť prostřednictvím psaného slova, a jsme přesvědčeni, že Vaše komentáře k dané problematice budou tím nejcennějším zdrojem další inspirace.

Vážení příznivci, věříme, že Vás výtvarná i obsahová náplň těchto nových webových stránek osloví a že nám to umožní bližší vzájemný kontakt, za což Vám předem děkujeme.

Čtěte, přemýšlejte a komunikujte...................

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek