ZEA.cz Alvaro KWS
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Alvaro KWS

10.4.2016
alvaro kws řepka ozimá (kal) Novinka v sortimentu osiva řepky firmy KWS pro rok 2016 je nenáročný hybrid Alvaro KWS, který kombinuje vysoký výnos a špičkový zdravotní stav.
V registračním řízení ÚKZÚZ v letech 2013–2015 dosáhl hybrid Alvaro KWS na průměrný výnos 6,3 t/ha (109,8% na kontroly). Pro svůj rychlý podzimní růst je vhodný i pro pozdnější setí, naopak díky pozvolnému jarnímu rozvoji lépe odolává jarním mrazíkům. Velký výnos je podpořen vynikající odolností proti celému souboru houbových chorob, zejména pak proti hlízence a vzhledem k výšce hybridu netrpí ani na poléhání. Hybrid obsahuje gen rezistence RLM 7 proti phomě a pukaní šešulí při dozrávání. Přestože je Alvaro KWS novinkou, jeho vlastnosti ho ženou vysoko.

Více informací o tomto ale i dalších hybridech naleznete v katalogu osiva řepky. Informace Vám samozřejmě poskytnou i naši proškolení zástupci a proto se na ně neváhejte obrátit s dotazy nebo objednávkou.

Grafy

(zdroj: ÚKZÚZ) výnos semene Alvaro KWS v registračních zkouškách ÚKZÚZ v letech 2013-2015
Odolnost Alvaro KWS proti hlízence
Odolnost Alvaro KWS proti phome

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek