ZEA.cz Hybrirock - vysoké výnosy v teplých a sušších oblastech
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Hybrirock - vysoké výnosy v teplých a sušších oblastech

3.5.2016
Hybrirock KWS řepka ozimá v květu (kne) Společnost KWS doplňuje v ČR svůj sortiment řepky dle požadavků pěstitelů co se týče výnosu, obsahu oleje a pěstitelských podmínek. Šlechtitelé řepky KWS vybírají hybridy řepky ozimé i s ohledem na probíhající či předpokládané klimatické podmínky.Velmi žádaným hybridem je po dvou letech pěstování v praxi hybrid Hybrirock. Svými výnosy naplňuje a překonává očekávání pěstitelů i ve velmi teplých oblastech. Prokazuje tak vysokou výkonnost v podmínkách, kde se to od řepky ne vždy očekává. Hybrirock je v teplých letech a na teplých stanovištích jasnou výnosovou jedničkou.Potvrzují to i poloprovozní pokusy SPZO 2014-2015 (viz.graf) a výsledky z praxe na Slovensku, kde Hybrirock porazil na hlavu hybridy doposud považované za nejvýnosnější.

Výnos semene Hybrirock KWS v pokusech SPZO SK 2014-2015

Vysoké výnosy a meziroční výnosová stabilita jsou důsledkem vlastností tohoto hybridu. Hybrirock na podzim velmi rychle roste, dokáže proto velmi dobře eliminovat i nedostatky v setí. Jeho geneticky podmíněná odolnost vůči phomě a sclerotinii je zárukou výborného zdravotního stavu a zároveň nepoléhavosti porostu. Mohutně větvící rostliny s vysokým počtem šešulí jsou schopné korigovat i nedostatky porostu, např. nedostatečný počet rostlin. Odolává velmi dobře stresu, je tolerantní k přísuškům a vyšším teplotám. Jeho jedinečnost je v tom, že v takto nepříznivých podmínkách dokáže zmobilizovat všechnu energii k tvorbě výnosu.

Hybrirock KWS dosahuje meziročně stálých vysokých výnosů
Hybrirock KWS = vysoké výnosy v teplých a sušších oblastech

O tom jsou přesvědčeni i pěstitelé řepky na Slovensku, Maďarsku i Rakousku, kde má Hybrirock na pěstitelských plochách dominantní postavení. Nyní máte možnost přesvědčit se i Vy, zvláště v podobných podmínkách jihu Moravy a teplé části Polabí. Více informací o tomto ale i dalších hybridech naleznete v katalogu osiva řepky. Informace Vám samozřejmě poskytnou i naši proškolení zástupci a proto se na ně neváhejte obrátit s dotazy nebo objednávkou.

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek