ZEA.cz MARCOPOLOS ve východních Čechách
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

MARCOPOLOS ve východních Čechách

9.6.2015
MARCOPOLOS ve východních Čechách (tom) MARCOPOLOS – hybrid řepky ozimé firmy KWS byl uveden na trh v roce 2013 a výrazněji se rozšířil v následujícím roce 2014. MARCOPOLOS je vhodný nejen do pěstitelsky příznivých podmínek, ale zejména do podmínek pro řepku tvrdších a chladnějších.Obliba narostla u pěstitelů zejména pro vitalitu, velice rychlý vývoj na podzim a vynikající přezimování. MARCOPOLOS vytváří mohutný kořenový systém. Mohutný krček a kořenový systém je předpokladem pro vysoký výnos. Škodám, způsobenými škůdci na podzim při při absenci mořidel, může do určité míry pro svůj rychlý vývoj uniknout oproti řepkám, které jsou méně vitální. Řepku na podzim umíme pohlídat – tahat řepku ze země neumíme. MARCOPOLOS je vhodné sít uprostřed a v závěru termínu setí. MARCOPOLOS bohatě větví.

Od jara jsou k vidění u porostů cedule MARCOPOLOS

MARCOPOLOS v provozních podmínkách v provozních podmínkách dosahoval i na těžkých a chladných půdách výnosů kolem 5 tun / ha. AGROCHOV Hoříněves s.r.o. 4,70 t/ha , HNG Černilov s.r.o. ( farma HORSCHE ) 5,10 t/ha, ZS Kratonohy a.s. 5,15 t/ha a ZEA-LAND, s.r.o. 5,30 t/ha.

Své výnosové schopnosti prokázal též na provozních plochách 2014 „ středních odrůd“ v regionu 50 – východní Čechy

Firma KWS ve spolupráci s ZEA Sedmihorky s.r.o. pořádá přehlídky poloprovozních pokusů, kde se můžete s hybridem MARCOPOLOS a dalšími blížeji seznámit včetně všech novinek.

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek