ZEA.cz Michael Hutjens – nový držitel ceny Abrahama Lincolna
ZEA Kontakt
infolinka: 481 389 607
email: zea@zea.cz
Roudný 53, Karlovice
ZEA-LAND

ZEA Spojeni
ZEA Video
ZEA Co to je? Je to rostlina kukuřice a zároveň symbol činnosti Zea Sedmihorky, ve všech aspektech jejího užití – v agrotechnice pěstování, ve výrobě a konzervaci objemných krmiv, v produkci kukuřičného zrna, ve výživě hospodářských zvířat a v neposlední řadě i v průmyslovém užití biomasy na produkci energie.
ZEA Prodejna

Otevírací doba

Po–Pá
   9–16 hod.

Kontakty


ZEA Kdy to bude
ZEA očko

Michael Hutjens – nový držitel ceny Abrahama Lincolna

23.10.2009
Michael Hutjens (ruz) Nejen všichni farmáři v Illinois a amerického Středozápadu, ale i farmáři z Čech a Moravy znají Dr. Michaela Hutjense, úspěšného pedagoga University v Illinois a výživáře, který přednáší ve 46 státech Ameriky a ve 22 dalších zemích světa. Za své dosavadní úsilí obdržel M. Hutjens v těchto dnech významné prestižní ocenění – Národní zemědělskou cenu Abrahama Lincolna za výchovu a vzdělávání pro rok 2009.

Samotné předání ceny proběhlo na Farm Progress Show v Decaturu. Při předávání byly výborem Ceny Abrahama Lincolna mimo jiné proneseny i tato slova, která M. Hujense výstižně charakterizují: „Základem všech jeho úspěchů je jeho odpovědnost k farmářům skrze jejich výuku, vzdělávání a životní poslání pramenící ze všeobecně známé Land Grant College Act of 1862. Dr. Michael Fr. Hutjens je opravdová, skutečná legenda, kterou si budeme dlouho pamatovat!“

Národní zemědělská cena Abrahama Lincolna byla založena k propagaci zemědělství a jeho vlivu na obyvatele a k ocenění jednotlivců, firem, obchodu a vzdělávacích institucí, které významně přispěly k jeho rozvoji.

Při svých přednáškových turné navštěvuje M. Hutjens i Českou republiku. Na pozvání firmy ZEA Sedmihorky přednášel na mnoha jejich seminářích v Čechách i na Moravě a setkal se s desítkami českých farmářů přímo na jejich farmách. Bez nadsázky lze říci, že Michael vrátil dojnicím u nás status přežvýkavce a zachránil jim tak život, neboť při jeho první návštěvě před více než 11-ti lety nás důrazně upozornil na nedostatečnou strukturu tehdejších českých krmných dávek.

Mike, Gratulujeme!

Další podrobnosti naleznete na serverech www.farmprogressshow.com, illinois.edu

Komentáře

Přidat komentář

© 2007 - 2011 EmTom, Graphics design Kublaychan
ZEA Sedmihorky, spol. s r.o. - Roudný 53
Hybridy kukuřice | Krmné směsi | Konzervanty | Osiva řepky | Mapa stránek